Linki

Strony, na które warto zajrzeć:

Reklamy

3 Komentarze

 1. Irena K. said,

  21 lipca 2010 @ 08:01

  To było fantastyczne spotkanie. Mamy podobne spojrzenia na sprawy kobiecości i „misję” jaką mamy do spełnienia. Odkrywamy nowe talenty! Własnoręcznie robiona biżuteria, ozdoby, dekoracje kwiatowe. Prześliczne!

 2. Irena K. said,

  27 lipca 2010 @ 21:20

  To spotkanie uświadomiło mi jak bardzo potrzebne nam są szczere, otwarte rozmowy o swoich oczekiwaniach czy obawach aby uniknąć niepotrzebnych stresów i cierpień. Niedomówienia powodują, że żyjemy w poczuciu krzywdy gdy rzeczywistość jest zupełnie inna. Otwartość w zwierzeniach, na które zdobyły się niektóre panie chyba nas bardziej zbliżyły do siebie. Przecież przeżywamy bardzo podobne problemy. Kiedy skończą się warsztaty będzie mi Was kochane bardzo brakowało.
  Irena

 3. Irena K. said,

  23 listopada 2010 @ 17:44

  I niestety nadszedł ten czas kiedy trzeba się żegnać. Ale nie tak do końca. Nawiązały się sympatie, które chcemy kontynuować i postanowiłyśmy spotykać się w dalszym ciągu choć już bez naszych kochanych pań, które nie tylko poświęcały nam czas i swoją fachowość ale przede wszystkim wniosły wiele świeżości spojrzenia i młodości. Prezentowały wysoką kulturę osobistą i mnóstwo cierpliwości. Potrafiły w bardzo krótkim czasie zintegrować kilkunastoosobową grupę dojrzałych, obcych sobie kobiet. Nie zdarzyło się żeby różnica poglądów poróżniła czy sprowokowała do najmniejszej kłótni. Przeciwnie. Chętnie dzieliłyśmy się swoimi doświadczeniami i okazało się, że mamy podobne problemy i podobne odczucia. To właśnie dzięki spotkaniom w tym miejscu dotarło do mojej świadomości, że sama plasuję się w życiu na ostatniej pozycji przedkładając interesy rodziny i znajomych. Pomogły mi w tym zajęcia z asertywności. Podjęłam działania na rzecz poprawy kondycji fizycznej poprzez udział w zajęciach tanecznych, pływackich i na siłowni. Straciłam 10 kg wagi ciała. A przede wszystkim zauważyłam poprawę kondycji intelektualnej. Pierwsze warsztaty z ćwiczeń pamięci uświadomiły mi, że pamięć trzeba ciągle ćwiczyć, że nie jest nam dana na zawsze. Zajęcia z wizażystką pomogły zmienić mi nieco swój wizerunek z oczywistą korzyścią. Największą frekwencją cieszyły się jednak grupowe wyjścia kolejno: do Ogrodu Botanicznego w pięknej, przyjaznej scenerii gdzie bliżej poznawałyśmy siebie, zachwycałyśmy się niecodziennymi roślinami i tak nawet nie zdając sobie sprawy zbliżałyśmy się do siebie, potem do Ogrodu Doświadczeń, Kręgielni i wreszcie zwiedzanie podziemi Sukiennic. Niezapomniane wspomnienia a jednocześnie przebudzenie wiary we własne możliwości. Chce się żyć. Wydaje mi się, że mam więcej chęci do życia i pracy niż niejeden zgorzkniały, młody człowiek.
  Zajęcia gimnastyczne, taneczne i teatralne z przesympatyczną Panią Terenią sprawiły mi mnóstwo przyjemności, wskrzesiły optymizm i radość życia. Zajęcia z prac manualnych dały mi wiele satysfakcji chociaż niełatwo przychodziło mi wykonanie niektórych z nich. Ale przy tej okazji dowiedziałam się, że nie są to rzeczy niemożliwe do zrobienia. Z pozoru łatwe ale wymagające dużej cierpliwości i wyobraźni.
  Na tych warsztatach nie czułam się jak obywatelka gorszej kategorii odłożona na dolną półkę. Na każde spotkanie pędziłam jak na skrzydłach i będzie mi tego bardzo brakowało. Miałam szczęście trafić na wspaniałe kobiety i bardzo dziękuję wszystkim za cudownie spędzony czas.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: