Last but not least…

Ostatnie, lecz nie mniej ważne … A może właśnie najważniejsze – spotkanie końcowe, podsumowujące. Obejrzałyśmy wszystkie zdjęcia i wprost trudno uwierzyć, że tyle przez ten czas robiłyśmy i zrobiłyśmy:)

Wszystkim Uczestniczkom projektu – wspaniałym Paniom z ogromną energią, pomysłami i możliwościami – bardzo dziękujemy za wspólną pracę, wsparcie i pomoc. Życzymy wszystkiego najlepszego i liczymy na dalsze kontakty:)

Ola i Maja

Reklamy

3 Komentarze

 1. ostatnie spotkanie said,

  27 listopada 2010 @ 19:21

  Oj chciało by sie zaśpiewać”a w sercu pozostanie tęsknota….”.
  Babie Lato było dla mnie uroczym spędzeniem czasu. Poznałam miejsca do których sama bym się nie wybrała oraz poznałam przemiłe Panie Maję i Aleksandrę .Podarunek, który otrzymałam/zdjęcie z Ogrodu Botanicznego/powiesilam na ścianie w korytarzu domu, także każdy kto mnie odwiedza pierwsze co widzi to przeuroczy obrazek. Oczywiście zaraz tłumaczę od kogo dostałam i gdzie znajduje sie to urocze miejsce. Serdecznie pozdrawiam i sądzę,że to nie koniec naszego kontaktu.

 2. ostatnie spotkanie said,

  27 listopada 2010 @ 19:22

  Ewa Krokosz

 3. Irena K. said,

  30 listopada 2010 @ 10:11

  Tak. To były piękne dni….Ile spotkań tyle wrażeń. Od pierwszego do ostatniego! Z trudem powstrzymywałam łzy wzruszenia. Nie lubię pożegnań ale mam nadzieję, że gdzieś się jeszcze odnajdziemy. Wszystkim koleżankom życzę pogody ducha i radości z każdego dnia. A Pani Oli i Mai aby we wszystkich kolejnych kontaktach z ludźmi trafiały wyłącznie na osoby życzliwe, pogodne, inspirujące do dalszej pracy i takie, które docenią wszystkie walory Pań. Tworzycie Panie wspaniały duecik 🙂 Tak trzymać!
  Z podziękowaniem dla wszystkich
  Irena K.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: